Webinar dostępny na żądanie
Analyze&Automate: HR edition 
Zarejestruj się!
+48
Dane HR i ich specyfika:
  • Jak mierzyć efektywność HR.
  • Przyczyny problemów z analizą w HR.
  • Jak nowoczesne narzędzia mogą wspierać analitykę w HR.
  • Organizacja Data Driven. Jak budować świadomość i kompetencje analityczne w organizacji przy wsparciu HR.

Agenda:
Odkryj moc danych i automatyzacji w zarządzaniu zasobami ludzkimi!
Automatyzacja procesów HR:
  • Automatyzacja w dziale HR: Dlaczego to ważne?
  • Aplikacja do obiegu dokumentów: Wprowadzenie.
  • Możliwości tworzenia spersonalizowanych rozwiązań.
  • Kluczowe procesy HR do automatyzacji.
  • Przyszłość automatyzacji w HR.

Pytania i odpowiedzi.
HR cały czas się rozwija, firmy kładą coraz większy nacisk na rozwój w tym obszarze, a mimo to nie zawsze osiągają zakładane efekty.

Dlaczego tak się dzieje? Czego nie dostrzegają, co warto zmienić i na co postawić, by osiągnąć sukces zarówno w działaniach miękkiego, jak i twardego HR? Podczas webinaru znajdziesz odpowiedzi na powyższe oraz inne pytania.

Bez zbędnego teoretyzowania - tylko godzina, w której zawarte są kluczowe zasady i wskazówki, jak stać się zautomatyzowaną firmą działającą na podstawie danych!
1.
2.
3.
Prowadzący
Odpowiedzialny za budowę oraz rozwój produktów wspierających Elektroniczne Obiegi Dokumentów na platformie AMODIT. Zajmuje się dostarczaniem produktów wspierających procesy biznesowe, które powstają na bazie prac wdrożeniowych z klientami i w odpowiedzi na ich potrzeby. Posiada doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną w obszarze wdrożeń systemów kadrowych. Jest jednym z głównych twórców produktu eTeczka wspierającego obieg dokumentacji pracowniczej w AMODIT.
W Astrafox odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności Klientów. Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau, ewangelista wizualizacji danych. Przez 6 lat główny Trener BI w Astrafox. W swojej ponad 20-letniej karierze pracował jako Analityk Biznesowy, Kontroler Łańcucha Dostaw, zarządzał zespołami ds. analiz w marketingu produktowym w sektorze bankowym, oraz zespołami ds. rozliczeń premiowych i systemów motywacyjnych w sektorze telekomunikacyjnym. Poza pracą zawodową interesuje się literaturą, muzyką i psychologią.
Center of Excellence Director
Product Development Manager AMODIT
Michał Maliszewski
Kamil Dubaniowski
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox od 1999 roku dostarcza organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych. Wspiera przy tym wszystkie aspekty pracy z narzędziami Business Intelligence i zabezpiecza cały proces pracy z danymi.