BEZPŁATNY E-BOOK BUSINESS INTELLIGENCE
Outsourcing czy szkolenia?
CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
Korzyści i wady outsourcingu BI
Zalety i wady oferty szkoleniowej dla firm
Jak wybrać odpowiedniego 
partnera biznesowego
Rozważasz, jak podnieść wartość analityki w Twojej firmie? Jakie rozwiązanie będzie lepsze: outsourcing czy rozwój kompetencji?
Odkryj w naszym e-booku kluczowe argumenty dotyczące obu strategii. Przeanalizuj koszty, kontrolę, oraz dostęp do najnowszej wiedzy i narzędzi. Pomożemy Ci ocenić, która opcja - zewnętrzni specjaliści czy szkolenia dla obecnych pracowników - lepiej wpisze się w strategię Twojej firmy. Podjęcie tej decyzji nigdy nie było prostsze.
Pobierz bezpłatnego e-booka
O autorze
Michał Maliszewski
Center of Excellence Director
W Astrafox odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności Klientów. Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau, ewangelista wizualizacji danych. Przez 6 lat główny Trener BI w Astrafox. W swojej ponad 20-letniej karierze pracował jako Analityk Biznesowy, Kontroler Łańcucha Dostaw, zarządzał zespołami ds. analiz w marketingu produktowym w sektorze bankowym, oraz zespołami ds. rozliczeń premiowych i systemów motywacyjnych w sektorze telekomunikacyjnym. Poza pracą zawodową interesuje się literaturą, muzyką i psychologią.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox od 1999 roku dostarcza organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych. Wspiera przy tym wszystkie aspekty pracy z narzędziami Business Intelligence i zabezpiecza cały proces pracy z danymi.