Dotychczas 80% czasu pracy analityków pochłaniało przygotowanie i łączenie danych z różnych źródeł, a tylko 20% poświęcali oni na ich rzeczywistą analizę. Alteryx odwraca te proporcje. To rozwiązanie, dzięki któremu zadania, które dotychczas zajmowały tygodnie, dziś realizuje się w zaledwie kilka godzin.

Porządkowanie i łączenie informacji z różnych źródeł z Alteryx staje się łatwe i intuicyjne. Alteryx pozwala błyskawicznie łączyć informacje z wielu źródeł, np. arkuszy kalkulacyjnych, a także atrakcyjnie je wizualizować i natychmiast prezentować wyniki.

Analitycy pokochali Alteryx, ponieważ uniezależnił ich od specjalistów IT w procesie przygotowywania danych.

Po wypełnieniu formularza będziesz mógł wybrać między 2 bezpłatnymi wersjami Alteryx: 4-dniowym demo w przeglądarce bez konieczności instalowania i 30-dniową wersją trial do pobrania na Twój komputer.
Nowoczesny system do przygotowania danych i zaawansowanej analizy
Alteryx: ETL i Data Science w jednym
Pobierz Alteryx
+48
Poznaj Alteryx!
Cieszymy się, że chcesz przetestować Alteryx!
Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się, aby upewnić się, że pobranie DEMO przeszło pomyślnie oraz w razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie narzędzia i jego funkcji.

ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych.